Wstęp

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka są jego urodziny. Dla wielu rodziców perspektywa przygotowania przyjęcia urodzinowego dla  swoich pociech  wzbudza dużo lęku. Popularne dotychczas spotkania w restauracjach i salach zabaw wszystkim już się znudziły i przejadły.  Dzieci chcą czegoś nowego. Marzę o tym, żeby  jego urodziny wzbudziły podziw u kolegów i koleżanek. Na dzień dzisiejszy dobrym pomysłem  jest wynajęcie zawodowego animatora, który zajmie się zorganizowaniem takiej imprezy w domu lub wynajętej sali, ale  jest to niestety kosztowne.

Dlatego ja polecam jednak samemu spróbować przygotować przyjęcie dla swoich milusińskich. Wbrew pozorom nie jest to bardzo pracochłonne, a pomysły można zaczerpnąć  z tego portalu. Znajdziesz tu gotowe scenariusze na urodziny tematyczne, sposoby wykonania dekoracji, stroi i innych potrzebnych  akcesoriów. Podpowiemy Ci co podać do jedzenia i pici. Poza tym umieściliśmy tu opisy zabaw, które doskonale sprawdzają się na takich imprezach. Wystarczą dobre chęci i trochę włożonej pracy, a będziesz mógł rozkoszować się uśmiechu na twarzy swojego brzdąca.

Przykładowymi motywami przyjęć urodzin są następujące idee:

wyspa piracka

zamek rycerski

dziki zachód

cyrk

bal księżniczek

test na samuraja

– wyprawa do dżungli

 

Nie są to jednak jedyne możliwości,  bo tu wyobraźnia jest nieograniczona. Z biegiem czasu będziemy dodawać nowe pomysły.

 

 


Podobne wpis:

3 komentarze to “Wstęp”

  • acai berry cleanse says:

    Good article, lots of intersting things to digest. Very informative

  • Cobalt Mortgage says:

    really loved the article added to my favourites

  • kahlua cocktail says:

    I really liked the way you presented this information. It nice to read good information like this rather than to waste your time doing nothing. Great Job! Thnkas for posting it!