Bal ksieżniczki

 

 

Twoja mała córeczka uwielbia jak mówisz o niej księżniczko. Kocha długie suknie i biżuterię. Bądź pewna, że będzie zachwycona jeśli jej urodziny staną  się prawdziwym balem. Przekształcić swój dom w zamku, a salon  w sale balową. Przywitaj gości na  czerwonym  dywanu. Takie przyjęci  mała księżniczka będzie pamiętać do końca życia. Na koniec wręcz każdej małej damie dyplom uczestnictwa w tak wielkim wydarzeniu.

1. ZAPROSZENIA

Zaproszenie mogą  przyjąć różnorodne formę.  Użył ozdobnej czcionki i skrop je perfumami, aby ładnie pachniały to doda  dużej atrakcyjności.  Pamiętaj aby w treści zaproszenia powiadomić wszystkie dziewczynki o założeniu swojej najlepszej balowej sukni. Przykładowe zaproszenia możesz znależć tu. A tutaj gotowe  propozycje do pokolorowania.

2. DEKORACJE

Niech w twoim domu  zakróluje róż, purpura i złoto.  Balony i serpentyny w tych kolorach pozawieszaj wszędzie gdzie tylko się da.  Pozawieszaj lampki choinkowe aby wszystko migotało. Można zrobić makietę wysokiej wieży. Jako zastawy użyj plastikach kielichów udekorowanych sztucznymi klejnotami (tu jak je zrobić).Na żabkach  od karniszy  porozwieszaj szarfy zrobione z taniego materiału podszewkowego także w tych kolorach. Poprzykrywaj też nim stół i krzesła  Niech wszędzie zagości przepych.

3. KOSTIUMY

Każda księżniczka musi mieć koronę. Można je zrobić i ozdobić samodzielnie i rozdać je na początku. Ale fajnie jest gdy dziewczynki same je sobie dekorują w trakcie urodzin.  Dodatkowym atrybutem mogą być kolorowe wachlarze, czy różdżka. Tu jak zrobić.

4. ZABAWY

POCAŁUJ ŻABKĘZła czarownica zamieniła księcia w żabkę, która za was go odczaruje.

KOPCIUSZEK–  Wszystkie zmieniacie się w kopciuszka Macocha, żebyście nie mogły się bawić każe wam oddzielić groch od fasoli

JABŁUSZKOZjedz jabłuszko,  nie bój się to nie jest to zatrute od czarownicy

POSZUKIWACZKA –  Skarb  został  rzuconych po całym kraju przez złośliwe chochliki. Pomóż  złożyć klejnoty i monety do skarbca, a nagroda Cię nie ominie.

5. MENU

Na takie przyjęie proponujemy sałatke owocową. Jeśli jest sezon na truskawi, podaj je  maczane w czekoladzie. Dodatkowo upiecz pieniczki w kształcie serduszek i  kwiatków i ozdób je różowym lukrę.  Można też poczęstować gości mufinkami udekorowanymi różowym kremę i  jadalnymi perełkami.

Tory

Zamek

KoronaPodobne wpis:

Comments are closed.