Dziki zachód

 

 

Jeśli twoje dziecko kocha wszystko co związane z Dzikim Zachodem. Na każdą zabaw karnawałową  chce się przebierać za Cowboy, proponujemy Ci urodziny w stylu Westernu. Tematem przewodnim  będzie znalezienie odnalezienie i schwytanie bandyty który okradł bank w miasteczku, w którym solenizant jest szeryfem. Wszyscy przybyli goście  zostają już na wejście zatrudnieni jako asystenci szeryfa. Należy złapać złodzieja  i odzyskać skradzione pieniądze. W tle puszczamy muzykę contry

ZAPROSZENIA

Dla tego typu urodzin mamy następujące propozycje  zaproszeń. Standardowo jedną z nich sa gotowe zaproszenia do pomalowania. Poza tym oferujemy zaproszenie w kształcie buta cowboya i drzwi do saloonu. Jak je zrobić znajdziesz tu.

DEKORACJE

Przygotuj plener miasteczka z dzikiego zachodu. Pomaluj kartony jak snopki siana. Zrób szyldy Hotelu, Salonu, banku i więzienia.  Powieść girlandy, której elementy składają się np z podków i rewolwerów.  Z dużych podłużnich kartonów  stwórz kaktusa.

KOSTIUMY

Żaden cowboy nie obejdzie się bez kapelusza, chustki na szyi  oraz rewolweru. Dodatkowo mozna uszyć kamizeli i przygotować pasy z kaburami oraz amunicja. Nie zapomnij też o gwiazdach szeryfa dla każdego.

ZABAWY

SZERYF MÓWI –  zabawa za zasadzię SIMON MÓWI. Zasady tu 

ZŁAP BYKA  –

KULA WIĘZIENNA –

POSZUKIWACZE ZŁOTA-

MENU

TORT

Głowa konia

Podkowa

Kaktus

 

 

 

 

 


Podobne wpis:

Comments are closed.